Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

2016’DA SİZİ NASIL BİR SEKS HAYATI BEKLİYOR?

2016 yılında bizi aşk, iş ve para konusunda pek çok köklü değişikliğin beklediği kesin. Peki ya yatak odamız? Sizin için hazırladığımız rehber ile 2016’da seks hayatınızın nasıl olacağını öğrenin:

 

 

 

 

 

koç burcu

 

 

 

KOÇ

 

Koç burçları bu yıl kendilerinin farkına varıyor ve partnerlerinden çok kendilerini önemseme fikrini benimsiyor. Uzun süredir üzerinize yapışmış olan romantik kimliği söküp çıkaracak, sizin doğanızdaki ateşli ve benmerkezci kişiliğinizi yatakta ortaya çıkaracaksınız. Yılın sonlarına doğru sizi gerçek anlamda harekete geçirecek yeni bir aşk bulabilirsiniz. İyi haber: O da sizin kadar ateşli olacak.

boğa burcu

BOĞA

 

Uzun süredir tekdüze giden seks hayatınız, yeniden hareketlenecek. Stabil giden seks hayatınızın eski aktifliğine kavuşmasıyla birlikte, ateşiniz hiç olmadığı kadar yükselebilir. Ancak bu değişiminiz nedeniyle partnerinizle aranızda sorunlar oluşabilir.

 

ikizler burcu

 

İKİZLER

İkizler burcunu bu yıl yatak odasında yepyeni heyecanlar bekliyor. Daha önce denemediğiniz ya da cesaret edemediğiniz şeyleri bu yıl denemeye hazır olun. Bu yıl İkizler burcu için keşif yılı.

 

 

yengeç burcu

YENGEÇ

Bu yıl üzerinizden durgunluğunuzu atıyor, yaptığınız her şeyde zevk almaya odaklanıyorsunuz. Benmerkezci bir tavra bürünecek ve maceraperest arayışlar içerisine gireceksiniz. Pek çok heyecanlı aşk sizi bekleyebilir.

 

 

aslan burcu

ASLAN

Bu yıl kendinizi yatak odasından çok ruhani manada zevk almaya odaklayacaksınız. 2016 yılında hayatını ve hayattaki konumunu sorgulayacak olan Aslan burçları bu yılı pek aktif geçiremeyecek olsalar da, gerçek aşk konusundaki arayışları mutlu bir şekilde son bulacak.

 

başak burcu

BAŞAK

2016’da bir kaç yıldır devam eden utangaçlığınızı kırmaya hazırsınız sevgili Başak burcu. Bu durum partnerinizi de oldukça şaşırtacak, hatta şok etkisi yaratacak. Ancak yılın ikinci yarısından itibaren iş yoğunluğunuzun sizi yeniden kabuğunuza çekmesine izin vermeyin.

 

terazi burcu

TERAZİ

Bu hafta ortasına doğru, akıp giden hayatınıza bir tat katmak için güçlü bir arzu duyabilirsiniz sevgili Terazi. 2015 yılında bir çok konuda şans elinizden son anda kaçar gibi oldu. Başarılar elde ettiniz, istediğiniz bir çok şeye sahip oldunuz ama yine de hala derin bir eksiklik hissediyorsunuz. 11 Aralık günü oluşacak yeni ay, sizi kimliğiniz, kariyeriniz, sağlığınız; kısacası tadınızı kaçıran ne ise düzeltmeniz için güzel bir fırsat getirebilir. Antenlerinizi açın. Aşk hayatınız ise, Cuma günü çok yoğun ve sürprizlere gebe!

 

akrep burcu

AKREP

Artık düzenli bir partnere ihtiyacı olduğunu anlayan Akrep burçları bu yıl tüm eski aşklarını unutmaya ve yatak odasında daha farklı bir insan olmaya hazır. Aşk arayışla geçecek olan yılın ilk yarısından sonra, 2016’nın ikinci yarısında keyifli bir seks hayatına hazır olun.

 

 

yay burcu

YAY

2016 yılında aşkı en yoğun hissedecek olan Yay burçlarını romantizmin doruklarında bir yıl bekliyor. Yapıları gereği özgür ruhlu olan Yay burçları, kendileri de şaşırsa da yatak odasında hiç olmadıkları kadar romantik bir role bürünebilir.

oğlak burcu

OĞLAK

Oğlak burçları bu yıl yumuşak yönlerini göstermeye hazır. Yatak odasında daha duygusal olacaksınız sevgili Oğlak, ancak bunda korkulacak bir şey tabii ki yok.

 

kova burcu

KOVA

2016 yılında kendi kapasitenizin ve özgür ruhunun farkına varacak olan Kova burçları, bu yılı oldukça hareketli geçirecek. Yeni aşklara ve yatak odasında yeni deneyimlere hazır olun.

 

balik burcu

BALIK

Yatak odasında hep partnerinizi mutlu etmeye yönelik davrandığınızın farkına varmış olmalısınız sevgili Balık burcu. Artık kendinizi ön planda tutmanız gerektiğini anlayacak ve seks hayatınızda büyük yeniliklere yelken açacaksınız.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

2 comments