Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

3 SİHİRLİ BİR SAYI…

Clinique’in dünyaca tanınan 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi ile harika bir cilde sahip olmak, 3’e kadar saymak gibi kolay ve garantili…

3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’nin dermatologlar tarafından geliştirilmiş olan formülü bugün ilk yaratıldığı kadar etkin… Günde 2 defa cildinizi temizleyin, arındırın ve nemlendirin. 3 adım, 3 dakika, günde 2 defa… Harika bir cilde kavuşmak işte bu kadar kolay…

Cildinize uygun 3 Adımlı Cilt bakım Sistemi’nin 1 haftalık sabah-akşam düzenli kullanımından sonra cilt daha temiz ve aydınlık görünür. 2 haftalık düzenli kullanımdan sonra kuruluk kaybolmaya başlar; ince çizgilerin görünümü yumuşar ve yağlı bölgeler dengeye kavuşur. Klinik testlere göre 8 haftalık düzenli kullanımdan sonra, nemlilikte %28, cildin aydınlığında ise %25 oranında artış gözlenir.

Adımları takip edin
Clinique’in 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’ni, Clinique uzmanlarının önerisiyle bir adım aşağı indirerek veya bir adım yukarı çıkararak cildinizin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak kolaylıkla adapte edebilirsiniz.

1 Temizleme 
Clinique’in bar veya likit şeklindeki sabunları çok hassas, hassas veya yağlı cilde uygun formülleriyle makyajdan arındırılmış cilde uygulandığında; cildi etkin şekilde temizler, arındırır üstelik kuruma veya rahatsızlık hissine neden olmaz.

2. Arındırma 
Clarifying Lotion arındırıcı losyon 5 farklı formülüyle cildi sebum fazlasından, ölü hücrelerden ve gözenekleri tıkayan diğer pürüzlerden arındırır. Işıltılı bir cildi açığa çıkararak nemlendiricinizin etkisini artırır.

3. Nemlendirme 
Tüm dünyada favori olarak kabul edilen Dramatically Different Moiisturizing Lotion ve Gel tüm farklı cilt tiplerinin sağlıklı, ışıltılı, yumuşak ve esnek görünmesi için gereken temel nemi sağlar. Bu şekilde diğer bakım ürünlerinin etkisini artırır ve cildi makyaja hazırlar. Cildinizin temel nemini sağlamak için tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

Liquid Facial Soap- Likit Sabun 200 Ml: 47.00 TL / 400 Ml: 73 TL
Facial Soap- Kalıp Sabun 100 Gr: 39.00 TL
Clarifying Lotion- Arındırıcı Losyon 200 Ml: 47 TL / 400 Ml: 73.00 TL
Dramatically Different Moisturizing Lotion/Gel 50 Ml: 59.00 TL / 125 Ml: 114.00 TL

Alerji Testinden Geçmiştir. %100 parfümsüzdür. Klinik olarak dermatologlar tarafından formüle edilmiştir.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

26 comments