Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

ALIEN ESSENCE ABSOLUE EAU DE PARFUM

Alien Essence Absolue, mükemmel Alien…

 Yeni, çekici etkiye sahip Alien Essence Absolue ile Alien’ın evrenini genişletiyor ve zenginleştiriyor. En iyi malzemelerle hazırlanmış bu parfüm original  Eau de Parfum’e karşılık özgün bir alternatif sunuyor.

 

Yoğun amber, çiçeksi ve vanilya parfümün, bıraktığı iz üç duyusal hazinenin ortaya çıkışı:

 Yoğun çiçeksi yapının ortaya çıkışı: parlayan ve şehvetli

 

Pudramsı çiçeksi nüasın hareketli ve güçlü sıcaklığı

Güneş tanrıçasının zarif vücut hatları gibi, Zambak Yasemini(Alien’ın özgün içeriğinden alınarak oluşturulan)vanilya çiçeği şehvetli demetin içinde saklı durmaktadır.Bu üç güneş çiçeği, ışık saçan feminenliğin sembolü, iris’in getirdiği aydınlatan ısı ile karışmaktadır,başarılı parfümün ihtişamı, notalarındaki mükemmelliyet .

Mistik Keşif: Hayrete düşüren, zengin , gizemli

 Gizemli adı ile –uzak diyarlardan gelen–kaşmeran ağacı Alien’ın en önemli içeriklerinden biri olarak, farklı ve cömert notalar sunarak parfümü yüceltmektedir.Modern, gizemli ağaç, sıcak ve değerli hayal gücünün harekete geçmesini rica ediyorum.

Amber Vanilya Keşfi: yoğun,akıldan çıkmayan, bağımlılık yaratan

 Alien Essence Absolue beyaz amber ve vanilya akortlarının görkemli harmonisi ile açığa çıkmaktadır. Besleyici ve yatıştırıcı içerikleri, Alien’ın karakterlerinden biri olarak, beyaz amber tıpkı bir kaşmir dokunuşu gibi sıcaklığı ve yumuşaklığı ile cezbetmektedir. 

 

Dominique Ropion

 Parfüm uzmanı ve Alien Eau de Parfum, Eau de Toilette, Eau Luminescent ve Sunessences çeşitlerinin yaratıcısı(IFF), 2008 yılında Uluslararası Parfüm Ödüllerinde, sanatının zirvesinde ödül ile onurlandırıldı.

 

Alien “koku ailesi şoku”, amber ve odunsu notaların birbirlerine karışımı ve çiçeksi akortlara sahip Zambak yaseminini aydınlatmaktadır. Bu kombinasyon, göz alıcı, canlı ve gizemli eau de parfum bir yükseliş kazandırtmıştır.

 2009’da lanse edilen taze ve göz alıcı, Alien da çiçeksi, odunsu, amber eau de toilette dileyen tüm Thierry Mugler kullanıcıları için uygundur.

Mugler tarafından tasarlanan, altın lame çıkıntılı özel kaplama ve altın sarısı çizgiler, taşın işlenmiş hali, Alien kadınının yumuşak ve duyusal yapısını vurgulamaktadır. Çok uzak diyarlardan, Alien altına sahip çıkarak evrenin akışını ateşli enerjisi kontrol etmektedir.

 

 

 

Alien Essence Absolue, Intense Eau de Parfum

 

Refillable Natural Spray 1 oz. (30 ml): 215TL

Refillable Natural Spray 2 oz. (60 ml): 304TL

Refill Bottle 2 oz. (60 ml):   237TL

Baume Absolue 3.4 oz. (100 ml): 139TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments