Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

BOYNUNUZ, YÜZÜNÜZ KADAR GENÇ GÖRÜNÜYOR MU?

Boyun derisinin, cilt derisinden daha ince olduğunu biliyor muydunuz?

Boyun kaslarınızın ve cilt dokularının yüze oranla daha zayıf olduğunu biliyor muydunuz?

Boynunuzun yaşlanma belirtilerini yüzünüze oranla daha çabuk gösterdiğini biliyor muydunuz?

Odak noktasını yüz bölgesinden genişleterek, genellikle ihmal edilen ve yaşlanma sürecinin sessiz kurbanı olan boyun bölgesine taşıyan La Prairie, Anti-Aging Neck Cream a cellular firming complex’i yarattı. Bu lüks krem, nemsiz kalmış ve yaşla sarkan cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olarak daha sıkı, pürüzsüz bir cilt yaratırken yaşın neden olduğu belirtilerin görünümlerini en aza indirir: bozulmuş doku, yaş lekeleri ve çift gerdan görünümü.

Formülünde zeytinyağından elde edilen ve yağ içerisinde su emulsiyonu yaratan yeni bir emulsifiyer birleşimi ve cilt yapısına çok benzeyen likit kristaller bulunur. Bio-mimetik likit kristaller, emulsifiyer sayesinde cilt yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturarak, cildin doğal bariyer tabakalarını korumaya ve aktif içeriklerin cilde daha iyi nüfuz etmelerini sağlar.

Anti-Aging Neck cream a cellular firming complex’in etkisi üç bölümden oluşur:

1/  SARKAN CİLDİ YENİDEN SIKILAŞTIRIR VE ELASTİKİYETİ GERİ KAZANDIRIR

Eşsiz peptid, elastin üretimini harekete geçirmeye, cilt sıkılaştırmasına yeni bir bakış açısı getirmeye ve cildin sıkılığı ve elastikiyeti için çok önemli olan fonksiyonel elastik lifleri desteklemeye yardımcı olur. Buna ek olarak gerginleştirici içerik, uygulandığı anda cilde anında gerginlik hissi ve görüntüsü vermeyi sağlar. Youth-restoring Bileşim, cilt metabolizmasını ve protein sentezini güçlendirmeye ve önemli hücresel süreçleri kontrol eden hücrelere mesaj götüren ve yaşla birlikte azalan kalsiyumu yeniden kurmaya yardımcı olur.

2/  ÇENE BÖLGESİNİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİR VE YOĞUNLUĞUNU AZALTIR

Bitkisel Glaucine ve Coco Glucoside içeren yenilikçi yoğunluk azaltıcı bileşim, çift gerdan görünümünü yaratan yağ hücrelerinin kırılmasına, yok edilmesine ve yeni yağ hücrelerinin oluşumlarını en aza indirmeye ve böylece daha sıkı, genç görünen, hisseden bir cilt yaratmaya ve çene bölgesindeki yoğunluğu ve kalınlığı en aza indirmeye yardımcı olur.

3/  YENİDEN NEMLENDİRİR VE YAŞ LEKELERİNİ HEDEFLER

İki öz ve iki bileşim birleşerek cildin doğal nem sistemini canlandırmaya ve hiper pigmentasyonun veya yaş lekelerinin görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olur. Resurrection Bitki Özü, dengeleyici içerikleri sayesinde, hücre içerisindeki enzim yapısını korumaya, hücresel metabolizmayı geliştirmeye ve cildi nemlendirmeye destek verir. Özel maya özü, epidermal lipidleri güçlendirirken, cildin koruma fonksiyonlarını destekleyerek uzun süreli nem sağlar.

Anti-Pigment Bileşimi, gelişmiş microencapsulation teknoloji ile birlikte çalışarak, ciltteki ton farklılıklarını ve pigment- üreten hücreleri hedefleyerek yaşlanma lekelerinin görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olur. Glikoproteinler, Horsetail ve Ginseng özleri içeren La Prairie’nin eşsiz Hücresel Bileşimi cildin doğal yenilenme sürecini harekete geçirmeye, cilde nem ve gereken besinleri sağlayarak hücreler için en uygun çalışma ortamını yaratmaya yardımcı olur.

La Prairie’nin sevilen Anti-Aging serisine en son eklenen Anti-Aging Neck cream a cellular firming complex, boynunuzun,, görüntünüze yaş eklemediğini garanti ediyor.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

37 comments