Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

CİLDİNİZ İÇİN YEPYENİ BİR MARKA: TRİDERMA

Cildiniz için yeni farklı bir ürün mü arıyorsunuz? Birkaç ürün kullanmak yerine bir ürünle ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse, çözüme odaklı, doğal ve etkili içeriklere sahip TriDerma ürünleriyle tanışmanızın tam zamanı.

Amerika’da Genuine Virgin Aloe Corporation tarafından 20 yılı aşkın süredir piyasada bulunan TriDerma, cilt sorunlarını çözmeye odaklı özel formülasyonları, zengin aloe vera içeriği ve hiçbir yan etkiye sahip olmayan ürünleriyle dikkat çekiyor. TriDerma’nın amacı cildin onarılmasına, kaşıntı, yanma, batma, kızarıklık, pullanma gibi, toplumun yüzde 90’nın en az birinden şikayetçi olduğu cilt sorunlarına yan etkiler olmaksızın çözümler sunmak.

TriDerma özel cilt durumları için en doğru ve rahatlatıcı ürünleri üretiyor. Kuru, nemsiz, kızarık ve kalınlaşmalar olan cildi yumuşatıcı ve nemlendirici  Scaly Skin Relief Cream, hassas cilde ekstra rahatlatma sağlayan Itch-E Skin Relief, aşırı kuruluktan şikayetçi olanlar için Dry Skin Defense Cream, kuru, çatlamış ayaklara bakım yapan Dry Foot Repair Cream, cilt yaşlanmasına karşı Spot Wrinkle Erasing Cream, Refina Pore Anti Aging Serum ve ailenin tüm fertleri tarafından kullanılabilecek, güneş sonrası, hafif kızarıklık, cilt tahrişi gibi durumlar için Intensive Skin Repair Cream TriDerma’nın öne çıkan ürünleri arasında.

TriDerma’ya ait Sertifikalı   AP4 Saf Organik Aloe’lı  Formüller

Aloe Vera yüzlerce yıldır yanıkların ve hasar görmüş cildin hızlı onarımındaki etkisi ile biliniyor. Günümüzde birçok kozmetik ürününde kullanılan bu bitkiyi, TriDerma daha da etkili hale  getirdi.AP4Saf Organik Aloe ismi ile TriDerma markasının tescilindeki yüksek konsantrasyonlu aloe vera TriDerma’nın tüm ürünlerinin bazını oluşturuyor.

Tüm Aileniz için Güvenli Ürünler

TriDerma ürünleri sizin için olduğu kadar çocuklarınız için de güvenli. Hiçbir TriDerma ürünü kortizon, steroidler, parfümler, suni renklendiriciler ya da parabenler içermiyor. Ürünler yan etkileri  olmaksızın kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından tüm vücutta, her gün güvenle kullanılabiliyor.

Itch-E Skin Relief

Kuru, hassas ciltlere ekstra rahatlama sağlıyor. Ciltte oluşmuş kızarıklık, kaşıntı ve yanma hissini azaltmaya yardımcı oluyor. TirDerma’ya ait Sertifikalı AP4 Saf Organik Aloe içeren ürün, düzenli kullanıldığında cilt sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Cildi içeriğindeki A, B, E Vitaminleriyle koruyan, yulaf proteini ile rahatlatan ve üre ile nemlendiren ürün, cilt için zararlı hiçbir madde içermediğinden, çocuklar ve hassas ciltler için ideal.

Fiyatı: 58 TL

Scaly Skin Relief Cream

Kuru, pullanma, kalınlaşma ve hassasiyet sorunu olan cildi rahatlatmaya yardımcı oluyor. İçerdiği salisilik asit ile ölü deri hücrelerinin ciltten atılmasını sağlayan ürün, Triderma’ya ait Sertifikalı AP4 Saf Organik Aloe, A, B, E Vitaminleri ve cilde ekstra koruma ve rahatlama sağlayan Çinko içeriyor. Düzenli kullanımda cildin ani tepkilerini engellemeye yardımcı oluyor ve sağlıklı cilt oluşumunu destekliyor.

Fiyatı: 58 TL

Intensive Skin Repair  Cream

Güneş yanığı, kozmetik uygulamalar, çizilmeler ve ciltte olabilecek hafif tahrişleri rahatlamaya yardımcı olan ürün, tüm aileni kullanımı için ideal. Triderma’ya ait Sertifikalı  AP4 Saf Organik Aloe’lı ürün A, B, E Vitaminleri, çinko  ve yulaf proteini ile kaşıntı, batma, yanma hissini azaltmaya yardımcı oluyor, cildi dış etkenlere karşı koruyor.

Fiyatı:57 TL

Dry Skin Defense™ Cream

İçsel ve dışsal etkenler ile aşırı nem kaybına uğramış ciltlere gerekli nemi sağlayarak cildin koruyucu bariyerini güçlendiriyor. Triderma’ya ait Sertifikalı AP4 Saf Organik Aloe cildi korumaya ,vitaminler ve doğal meyankökü özü cildi onarmaya ve rahatlatmaya yardımcı oluyor. Allantoin ve Dimetikon cildi koruyor. Aşırı kuru, nemsiz ve tahriş olmuş ciltlere öneriliyor.

Tavsiye edilen KDV Dahil Perakende Satış Fiyatı: 55TL

Dry Foot Repair Cream

Ekstra yoğun nemlendiricilerle aşırı kuru, çatlamış ayakları nemlendiriyor. Bu güçlü krem nemlendiricileri direkt olarak ihtiyaç olan bölgeye taşıyor, ayak çatlaklarını azaltmaya ve ayakları korumaya yardımcı oluyor. Laktik asit kuru, çatlamış ayakları yumuşatıyor, Triderma’ya ait Sertifikalı AP4 Saf Organik Aloe ayaklardaki kaşıntıyı rahatlatıyor. Yağsız olan ürünün kullanımı son derece kolay.

Fiyatı: 55 TL

Spot&Wrinkle Erasing Cream

Bu anti-aging ürün kahverengi lekeler, yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. TriDerma’ya ait Sertifiklı AP4 Saf Organik Aloe içeren ürün, bitkiseller, antioksidanlar, yosun ile hücre devir hızının artmasını, cildin aydınlanmasını, daha canlı ve yumuşak görünmesini sağlıyor.

Fiyatı: 56,50 TL

Refina Pore Anti Aging Serum

Yaşlanma ile değişiklik gösteren yağ aktivitesi ve cilt pürüzlerini dengelemeye yardımcı oluyor. TriDerma’ya özel RefinaPore içeriğimiz ile ciltten aşırı yağı emerek, gözeneklerin temizlenmesini ve dengelenmesini destekliyor. TriDerma’ya ait Serifikalı AP4 Aloe ve bitkisel özler ile cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlayan ürün tüm cilt tipleri için uygun.

Fiyatı: 56,50TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

874 comments