Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

DERMALOGICA SKIN PERFECT PRIMER SPF30

Dermalogica SkinPerfect Primer SPF30, yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olma, aydınlatma, pürüzsüzleştirme, nemlendirme ve güneşten koruma gibi birçok özelliğe sahip çok işlevli bir ürün. Dermalogica’nın Age Smart serisinin yeni ürünü olan, SkinPerfect Primer SPF30, Age Smart serisinin yaşlanma etkilerine karşı savaşma ve yaşlanma izlerini hafifletmeye yardımcı olma özelliklerini taşırken, aynı zamanda cildi aydınlatıyor, nemlendiriyor ve makyajın görünümünü pürüzsüzleştirip, daha kalıcı olmasını sağlıyor. Makyaj için kusursuz cilt görünümü ortaya çıkarırken, UV ışınlarından koruyor, peptidler ve aktif içerikleri ile cilt bakımının önemli bir parçası oluyor.

 Dermalogica SkinPerfect Primer SPF30, kolajen yenilenmesini uyarıyor. Cildi nemlendiren beyaz çayın antioksidan etkisi, Peptitler ve Sodyum Hyaluranat’tan oluşan güçlü bileşim ile cildi zamansız yaşlanmaya karşı koruyor. Ürün cilt yaşlanmasının ana nedeni UV’ye karşı fiziksel güneş koruyucuları; Çinko Oksit ve Titanyum Dioksit içeriyor. Ayrıca içerdiği doğal mineraller ile cilde ışıltılı doğal bir renk sağlıyor. Aminoasitler, kalsiyum, şekerler ve peptidler bakımından zengin İnci Tozu, hücre yenilenmesini uyarıyor, pigmentasyonu engellemeye yardımcı olarak cilt ışıltısını güçlendiriyor. Soya Proteini makyaj için mükemmel bir cilt zemini hazırlarken, Silika ince çizgileri dolduruyor, ciltte fazla yağı emiyor ve ürünün cilde tutunmasını ve gün boyu ürünün ciltte taze kalmasını sağlıyor. Böylece mat, aydınlık ve dengelenmiş bir renk tonuna sahip bir cilt ortaya çıkıyor. Dermalogica SkinPerfect Primer SPF30, ciltte iritasyon ve hassasiyete sebep olan maddeler içermiyor.

Cilt sağlığını iyileştirirken, kireç görüntüsü yaratmadan bir makyaj bazının gerektirdiği estetik zarafeti sağlıyor. Ürün nemlendiriciden sonra tek başına veya makyaj bazı olarak fondötenden önce kullanılabiliyor. SkinPerfect Primer SPF30 ile birlikte kozmetik ve cilt bakımı ihtiyacı tek üründe karşılanabiliyor.

Fiyatı: 198 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

869 comments