Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

DÜĞÜN HAZIRLIKLARININ YENİ ADRESİ

JW Marriott Ankara’nın “WEDDING” Hizmetleri Saymakla Bitmiyor

Başkent’in önemli ve özel düğünlerine yaptığı ev sahipliğiyle dikkatleri çeken  JW MARRIOTT ANKARA hazırlık aşamasındaki gelin ve damatlar için oluşturduğu yeni hizmetiyle düğün hazırlıklarınızı daha da kolaylaştırıyor. Otel içerisinde yeni açılan “wedding boutique” ile alacağınız tüm hizmeti rahatça görüşebilir, aynı zamanda görebilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmeti en kaliteli ve en şık haliyle bulabilirsiniz.

Düğün Hazırlıklarına Online Destek

Düğün hazırlıklarında belki de en değerli şeylerden biri de “Zaman”. Onca hazırlık içinde oradan oraya koşturma derdine son veren JW Marriott Ankara’nın yeni web sayfası gelin & damat adayları için vazgeçilmez bir adres. Düğün öncesi& sonrası hizmetler, menüler, salon ve masa süslemeleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinebileceğiniz “wedding” web sayfasıyla evlenecek çiftlere yardımcı olan JW Marriott Ankara, bu özel günün unutulmaz olması için her ayrıntının düşünülerek hazırlandığı eşsiz bir program sunuyor.

Wedding Web Adresi: JWMarriottAnkaraWedding.com

Düğün Öncesi & Günü & Sonrası…

Çiftlerin evlilik hazırlıkları sırasında yaşadıkları stresin etkilerini azaltmak, bu yoğun süreçten biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak adına eşsiz spa deneyimleri sunan Karma Spa Wellness & Fitness’ta Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odaları, rahatlatıcı masaj uygulamalarının yanı sıra “Geleneksel Gelin Hamamı” ve “Bekarlığa Veda Partileri” verilen hizmetler arasında yerini alıyor. Düğünden sonra da yorgunluğunuzu burada atmayı unutmayın.

Gelin ve damat adaylarının düğünlerinin gerçekleşeceği mekânda hazırlanmaları artık sıklıkla rastlanan bir durum. Misafirlerin konforu için her türlü ayrıntının düşünüldüğü odalar Ankara manzarasıyla keyifli ve dinlendirici bir atmosfer yaratıyor. Odalarda sunulan jakuzi, king size yataklar, DVD player gibi hizmetler günün tatlı stresinden kurtulup rahatlamanızı sağlayacak.

 

Görkemli Balo Salonu ya da Açık Hava Terası…

JW Marriott Ankara’nın göz kamaştıran balo salonu rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Balo salonu yemekli davetler için 1.254 kişi kapasiteli olup, kokteyllerde 1.700 kişiyi ağırlayabiliyor.  Yaz düğünleri içinse banket düzeninde 880 kişiyi, kokteyllerde 2.000 kişiyi ağırlayabilen Attelia Teras, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerin ilk tercihi oluyor.

Özel Sofralara Özel Sunumlar…

Her otel düğün sofralarını ve menülerini özenerek hazırlar. Ancak JW Marriott Ankara için durum biraz farklı. Sadece özen göstermekle ve lezzetli yemekler yapmakla yetinmeyen usta şefler yemeklerin sunumu için de ayrıca bir hazırlık yapıyorlar.

Soğuk mezelerin servisi için kullanılan 9 bölmeli servis tabağı bu hazırlığın en belirgin örneği belki de. Lezzetlerin birbirine karışmadan servis edilmesi konusunda oldukça hassas davranan şefler aynı tabak içinde birbirinden farklı soslarla 9 ayrı lezzeti sunabiliyor olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Artık JW Marriott Ankara’nın misafirleri tarafından da “ünlü” chef table olarak anılan servis tabağı görselliği ve lezzetleriyle büyük beğeni topluyor. Düğün davetleri için zengin içerikli 11 farklı menü hazırlayan şefler, davetinizi ziyafete dönüştürüyorlar.

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon: 0312 248 88 88

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments