Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

EYLÜL’DE SPA KEYFİ

Martı Wellness Spa’da Eylül ayı boyunca tüm masaj ve bakımlar %20 indirimle misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Martı Istanbul Hotel’in içinde bulunan Martı Wellness Spa, şehrin gürültüsü ve kalabalığına karşın rahatlamak isteyen misafirler için Eylül ayı boyunca masaj ve bakımlarda 20% indirim fırsatı sunuyor. İstanbul’un tek 360 derece şehir manzaralı SPA’sı olan Martı Wellness Spa, sayısız masaj ve bakım paketi olanağını değerlendirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Eylül ayı boyunca kendinizi şımartmak için Martı Wellness fırsatı…

İstanbul’un kalbi taksimde bulunan Martı Wellness Spa’da el ve ayak bakımından yüz bakımına, bölgesel ve genel masaj seçeneklerinden,  hazır bakım ve masaj paketlerine birçok servis sunuluyor. Uluslar arası eğitimli terapistler tarafından uygulanan terapi ve masajlar kişinin tercihine göre dinlendirici, uyandırıcı, rahatlatıcı veya canlandırıcı nitelikte uygulanıyor. Dünyaca bilinen İngiliz markası ESPA ürünlerinin kullanıldığı spa merkezinde, ESPA Profesyonel ekibin uyguladığı bakım kürlerinin cilde yarattığı canlılık kısa sürede fark ediliyor.

Şehrin stresinden şehrin göbeğinde kurtulun…

Martı Istanbul Hotel’in 11. katında bulunan 850 metrekarelik spa merkezi, bünyesinde bulundurduğu terapi odaları, saunalar ve buhar odası, iki Türk hamamı, Roma hamamı ve dinlenme salonu ile benzersiz bir spa deneyimi yaşatıyor. Geleneksel çizgilerle ve etkileyici bir dizaynla inşa edilen Türk ve Roma hamamlarında klasik hizmetlerin yanı sıra, kına gecesi eğlenceleri, özel spa temalı parti organizasyonları da yapılabiliyor. Dinlendiren terapilerin ve masajların yanı sıra Martı Wellness‘in içinden şık ahşap merdivenlerle ulaşılan terasta yer alan fitness salonunda sporunu yapan misafirler panaromik olarak İstanbul manzarasını izlemene fırsatı buluyor. Şehre hakim hissettiren terasta yer alan jakuzide güneşi batırıp gecenin ışıklarına merhaba demenin verdiği keyif keşfedilmeye değer.

Martı Istanbul Hotel Hakkında:

2012 yılında kapılarını hizmete açan Martı Istanbul Hotel, Martı Grubu’nun ilk şehir oteli olma özelliğine sahip.  Alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim’de yer alan Martı Istanbul Hotel, tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, eşsiz Boğaziçi kıyılarına da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde. Zarafet ve şıklığın adresi Martı Istanbul Hotel 11 kata yayılmış 31’i süit olmak üzere 270 odadan oluşuyor. Lezzetli menülere sahip restoranları, konforlu odaları, geniş toplantı salonları, en üst katta yer alan olağanüstü Spa’sı ile misafirlerine lüks bir hizmet sunuyor.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments