Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

GERÇEK ANTI-AGING ONARIMLA BAŞLAR

ACTIVAR, DNA onarımını destekleyen “Yeni Nesil” bir cilt bakım ürünü olarak cilt bakımında ezberleri bozuyor.

Kullanıcılardan kalıcı nemlendirme, lekelerin açılması, kırışıklıkların ve gözaltı morlukların azaltılmasında tam not alan ACTIVAR, yaz boyunca formülündeki AC-11 ile UV den zarar gören hücre ve DNA’mızın antioksidan korumanın ötesinde onarılmasını destekleyerek, güneşin zararlı ve yaşlandıran etkilerini azaltıyor.

ACTIVAR, DNA onarımını destekleyen etkisi ile anti-aging kullanımda: “Yeni Nesil” bir ürün.  Aynı zamanda cildimizin temel ihtiyaçlarını karşılayan çoklu peptidler, seramidler, kondroitin sülfat, glukozamin ve C vitamini gibi yapı taşlarını içerdiği için de bir “Temel Cilt Bakım” ürünü.

Formülünde bulunan Ester C vitamini ve AC-11 sayesinde koyu renkli lekelerin açılmasında ve tekrar oluşmasının engellenmesinde, tek başına hatta medikal estetik uygulamalara bile destek olan belirgin fayda sağlıyor.

Hyaluronik asit, squalene ve shea butter ile de sağladığı doyurucu nemlendirme, gün boyu kalıcı özellik kazanıyor. Kapalı mekanlarda çalışanlarda olduğu gibi, doğrudan güneşin kuruttuğu ciltlerdeki kurulukların, incelmelerin giderilmesinde, cildin ve cilt altının beslenmesinde bu üçlü çok etkili.

Kırışıklık giderici etkisi ile yüksek standardı belirleyen Matrixyl 3000, güneş hassasiyeti yaratmayan Retinyl palmitate, Argirelin ve Pepha-Tight ile birlikte yine öne çıkan gençleştirici görünümü destekler.

ACTIVAR’ın Göz Çevresi kremi ise formülündeki MDI kompleks sayesinde göz altı morluklarının azalmasında kayda değer beğenilen sonuçlar veriyor.

ACTIVAR; çok iyi bir temel cilt bakımı ve güçlü bir anti-aging etki sağlamasının yanında, aynı zamanda benzersiz bir onarıcı formüle de sahiptir. Özellikle yaz güneşinin sebep olduğu foto yaşlanmadan korunmak ve onarımı desteklemek amacıyla, güneş öncesi ve sonrası kullanılması durumunda, cilt sağlığı ve lekelerden korunmada fark edilen mucizevi sonuçlar vermektedir.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

627 comments