Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

GÜNEŞ SONRASI DEBORAH BIOETYC AFTER SUN SERİSİ İLE CİLDİNİZ DE, BRONZLUĞUNUZ DA KORUMA ALTINDA…

Cilt bakımı alanında 100 yıllık bilgi birikimine sahip Deborah Group Laboratuvarları’nda geliştirilen özel formüllü Deborah Bioetyc After Sun serisi, güneşe maruz kalan ciltlere bakım yaparak, canlandırırken, bronzluğunuzu da koruyor…

Her ne kadar güneşle ilgili önlem de alsak, güneşe maruz kalan ciltler beslenmeye ve bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle de mevsim değişikliklerinde cilde daha fazla özen göstermek gerekir. Bu yüzden yaz mevsiminden sonra after sun güneş sonrası losyonlarıyla cildi ihtiyaç duyduğu mineraller ve vitaminlerle besleyerek, canlandırmak büyük önem taşır.

Deborah Bioetyc After Sun serisinin birbirinden farklı etkilere sahip 4 after sun güneş sonrası bakım ürünü de bitki bazlı aktif maddelerle zenginleştirilmiş özel formülleriyle güneşe maruz kalan cilltleri nemlendirir,  besleyerek bakım yapar.

DEBORAH BIOETYC REGENERATING ANTI-AGEING AFTER SUN FACE CREAM / Anti – Ageing Etkili Yenileyici Güneş Sonrası Yüz Kremi; güncel fiyat bilgisi, 23,90.-TL.

Keyifli bir yaz gününün hemen ardından cildin güneş sonrası iyileşme sürecini hızlandırmak için formüle edilen Deborah Bioetyc Regenerating Anti-Ageing After Sun Face Cream, içeriğindeki “Glycofilm” ile cildin üst tabakasını korur. Bu özel yüz kremi içeriğindeki bileşenlerle cildin maruz kaldığı güneş, rüzgâr ve deniz suyu gibi faktörler karşısında yıpranan epiderm dokusunun onarır. Ciltte oluşan batma hissi, kızarıklık gibi etkenleri rahatlatır ve hafifletir. Cildin elastikiyetini sağlarken, bakım yaparak sıkılaşmasını destekler. Zeytinyağı özleriyle cildin doğal nem seviyesini yenilerken, içeriğindeki özel Fucogel1.5P formül de Deborah Bioetyc Regenerating Anti-Ageing After Sun Face Cream’in etkisini arttırır. 

DEBORAH BIOETYC SOOTHING AFTER SUN LOTION SPECIAL AFTER SUN RESCUE / Rahatlatıcı Güneş Sonrası Sprey Vücut Losyonu – 200ml. ; güncel fiyat bilgisi, 16,90.-TL.

Güneş nedeniyle çok kızarmış cildi anında rahatlatır, ferahlık verir ve onarır. Formülündeki özel bileşenleriyle hücre metabolizmasını uyararak cildin onarım sürecini destekler. İçeriğindeki Frenk inciri ekstresi ciltte yoğun koruma sağlarken, tahriş olmasını da engeller. Özel Akdeniz Bakım Kompleksi güneş sonrası cildi nemlendirerek, bakım yapar. Rahatlatıcı kokusu, hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca ve anında emilir.

 

DEBORAH BIOETYC BEFORE AND AFTER SUN MOISTURIZING CREAM WITH MELANIN ACTIVATOR / Çift Etkili Güneş Öncesi ve Sonrası Melanin Aktive Edici Nemlendirme Kremi – 200ml. ; güncel fiyat bilgisi, 16,90.-TL.

Cilt tarafından anında emilen ve hızla kuruyan bu çift etkili özel krem, güneş öncesi kullanıldığında ciltteki melanin üretimini aktive ederek bronzlaşmayı hızlandırır. Frenk inciri, Shea yağı ve zeytinyağı özleri güneş sonrası ciltte oluşan kızarıklıkları yatıştırır, cildi besler, nemlendirir ve esnekliğini destekler. Güneş öncesi kullanımında bronzlaşmayı hızlandıran bu özel krem, güneş sonrası da düzenli kullanıldığında elde edilen bronzluğu koruyarak uzun süre kalıcılığını sağlar.

 

DEBORAH BIOETYC REGENERATING AFTER-SUN EMULSION / Yenileyici Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Losyonu – 400ml. ; güncel fiyat bilgisi, 15,90.-TL.

Tüm aile için ideal bir güneş sonrası ürünü olan Deborah Milano Regenerating After Sun Emulsion güneşe maruz kalmış cildi yatıştırırken, cildin doğal elastikiyetini yeniler. Hem yüz, hem de vücutta etkisini gösterir. Akdeniz Güneş Bakım Kompleksiyle cildi besler, nemlendirir, rahatlatır ve bakım yapar.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments