Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

HUGO RED

Hugo Parfümleri elçisi Jared Leto’ya göre “Sınırları zorlamak herkes için önemlidir –  en büyük ödülü bulmaktır, en büyük çıkış noktasıdır”.  Öngörülen seçimler yaparak ya da hareket tarzını işlek örneklere dönüştürmek kendinizi en original fikirler ve performanslara zorladığınız zaman yaratıcılığınızı güçlendirir. Hugo Parfümleri yenilik çıtasını erkekler için son çıkan parfümü olan HUGO Red için bir kez daha yükseltmektedir. Bu dinamik parfümün piyasaya çıkışı ile kontrast içeriklerin harmanlanması erkekleri gelenekseli bırakarak eşsiz yaratıcılığın ortaya çıkarışına yöneltir.

2013 ayrıca Hugo’nun 20. Yılına denk gelmektedir. Bu marka her zaman geleneksel kurallara ve ideallere meydan okumaktadır.  Cüretkar stilin öncülüğünü üstlenir. Hugo kolleksiyonları kendine güven veren öncü bir stili hayata geçirir, modaya yaklaşımı yenilikçi ve geleneksel ötesi bir yaklaşım sergiler ve çağdaş bir tarzla yoluna devam eder. Hugo Parfümleri bu yakalaşımları her zaman paylaşır ve yeni HUGO Red markanın yaratıcılığı ve araştırıcı ruhunu yansıtan mükemmel bir örnektir. İkonik Hugo Man’in ayak izlerini takip ederek  – 20 yıldır global olarak en çok satan – onu başarıyla takip eden  Hugo Just Different’ten sonra  Hugo Red  erkekler için yeni bir parfüm klasiği olma hedefindedir.

HUGO Red – Parfüm

“Yenilikçi bir koku yenilikçi bir esinlenme kaynağına ihtiyaç duyar ve Hugo Red bunun için mükemmel bir örnektir. Erkekler için sınırları zorlama fikrini kapsayan bir parfüm geliştirmek istedik ve buna ulaşmak için soğuk ve sıcak metalin davranış tarzı ile  beklenmeyen bir parelellik bulduk. Yaratıcılığımız kontrast içeriklerin  çağdaş harmanlanmasıdır, tümüyle  soğuk ve sıcak gerilim kullanıcıyı uyararak enerjik hissetmesini ve güvenle ortaya çıkmasını sağlar”.

Will Andrews, P&G Parfüm Kreasyon Takımı

Buna uygun olarak, Hugo Red parfümü iki kontrast akor üzerine yapılandırılmıştır. Katı soğuk akor ve “Sıvı Sıcak” akor soğuk ve sıcak metalin farklı yüzlerini yansıtır.

“Katı Soğuk” akor üst notada greyfurt ile kalp notasında ravent ile kombine edilmesiyle oluşan bitter freş akor  metalik vurgu ile altta yatan katı metal hissini uyarır. “Sıvı Sıcak” akor sedir ağacı ve sıcak amber ile karakterize olup alt notada birlikte harmanlanmış ve kırmızı sıcak metalin akışkanlığı ve ısısını taşır.

 

HUGO Red

Eau de Toilette                                75 ml

Eau de Toilette                150 ml – 179 TL

Deodorant Stick              75 ml – 54 TL

Deodorant Spray             150 ml – 54 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

63 comments