Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

KİRPİKLERİNİZ HACİM KAZANSIN…

Christian Dior’un 1947 yılında çıkardığı çiçek desenlerinden ilham alan, rengârenk ve kabarık eteklerin hâkim olduğu şok edici ilk koleksiyonu, dönemin alışılagelmiş kurallarını tamamıyla altüst etti.

Tamamen beklentilerin ve 40’lı yılların çizgilerinin ötesindeki bu yeni tarz, Dior Moda Evi’nin üç önemli temeli üzerine kurulmuştu: alışılagelmiş geleneklerde devrim yaratma arzusu; kadını ve kadının görünümünü değiştirmek ve güzelleştirmek ve son olarak,  nefes kesici yeni tarzlar yaratmak için abartılı miktarda kumaş kullanmak.

2012, Dior “New Look”un bu orijinal değerlerinden ilham alarak sıra dışı bir maskara yaratıyor: Diorshow New Look. Devrim yaratan formülü sayesinde kirpiklerin hacmini ve dolgunluğunu arttırıyor.  1947 yılının hacimli şekillerine benzer bir şekilde, Diorshow New Look maskara da eşi benzeri görülmemiş bir hacim etkisi yaratıyor.

Göz alıcı renkler, ışık ve gölge oyunları, hacimli muhteşem kirpikler, podyumları kasıp kavuran Dior imzası.  Gözler olağanüstü kirpiklerle çerçevelenmiş büyüleyici bakışlara bürünür. Makyaj sanatı yeni boyutlara ulaşır. 2002 yılında Dior, Diorshow’u lanse etti. İlk Dior maskarası profosyonel makyaj sanatçılarının tekniklerinden esinlenmişti. Türünün tek örneği olan XL fırçası ile Diorshow podyumda bomba etkisi yarattı. Bu, Dior’un başarı hikâyesinin yalnız başlangıcıydı. Her bir inovasyonda Dior, podyumlardaki uzmanlığını yeni ürünleriyle bütünleştirdi.

Bugün, yeni Nano-fırça özellikli Diorshow maskara sonsuz bir yeni görünüş oluşturarak kirpiklerde devrim yaratıcı bir görünüm oluşturuyor.

 

Dior’dan sonsuz bir görünüm için

Kirpikte çoğaltma etkisi yaratan bir mucize.

Yüksek hassasiyetli orjinal bir nano-fırçası ve serum tedavili formülüyle Diorshow kirpiklere anında hacim katar. Şekli ya da boyutu nasıl olursa olsun gözlere sıra dışı bir hacim katar. Şaşırtıcı ve baş döndürücü kirpikleri garanti eder.

a) Yeni, akıllı nano-fırça

Pek çok açıdan şaşırtıcı bir etkiye sahip olan Diorshow New Look fırçası, XS formatına uygun olarak kullanılmak için çığır açacak yepyeni malzemelerden üretildi. Esnek kauçuk ve dayanıklı plastikten üretilmiş olması rahat ve kolay bir kullanım sağlar.

Sıra dışı yapısı iki bölümden oluşmaktadır: fırçanın alt kısmındaki dörtlü bölüm kirpikleri ayırmayı, uçlarını belirginleştirmeyi ve uzatmayı sağlıyor. Üst kısımdaki kirpik tutucu mikro başlık ise; en küçük boşluklara bile temas ederek tüm kirpikleri( hatta en kısa olanları bile) yakalamayı sağlar.

b) Yüksek hassasiyetli Lash Multiplier  serum formül

Makyajdan da öte: Diorshow New Look aktif içerikleri sayesinde iki kat daha etkili ve çarpıcı bir sonuç sağlar. Kirpikler anında dolgunlaşır, uzar ve daha hacimli bir görünüm kazanır.  Uzatma ve hacim arttırma özellikleri sayesinde, tüm kirpikleri saran mükemmel yoğunluk, uzunluk ve kıvırma.

Tüm bunlara ek olarak, özel 3 boyutlu etkisiyle Dior Black Glass pigmenti sayesinde yoğun bir renk verir. Bu siyah pigment, büyüleyici ve etkileyici bakışlar için rengin derinliğini ve parlaklığını arttıran ışık yansıtan parçacıklar içerir. Anında kuruyan ve bulaşmayan formülüyle, siz göz makyajınızı temizleyinceye dek dağılmaz ve bozulmaz.

Günden güne maksimum yoğunluk

Yenileyici ve tedavi edici arı sütü özlü serum ile zenginleştirilmiş bir yapıya sahiptir.

Performansının kalbinde olağanüstü dermo-füzyonel etmenler yatmaktadır. En önemli özelliği, en ufak boşluklara bile ulaşarak, zayıf veya küçük kalmış kirpikleri bile onarmaktır. Tüm kirpikler çabucak kalınlaşır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

İkinci en önemli ve devrimci özelliği ise, serum içeriğindeki vücut ısısına duyarlı aktif içeriklerin kirpik diplerine olabildiğince nüfuz etmesini sağlamaktır. Arı sütü özüyle zenginleştirilmiş ve güçlendirilmiş serum, kirpik yaşam döngüsünün tüm evrelerine etki eder ve makyaj etkisini tamamlar. Zamanla kirpikler güçlenir ve yoğunlaşıp çoğalır.

New Look tasarımı

Diorshow New Look orijinal yeni ambalajı ve tasarımının yeni çizileriyle karşınızda. Önceki tasarıma göre daha küçük olmasına rağmen aynı kapasitedeki ambalaj, siyahın kusursuz şıklığını yansıtıyor. Zarif dış görünümünü, üzerinde Christian Dior’un baş harflerinin yer aldığı şık gümüş halka tamamlıyor.

 

Özel tasarımla nefes kesici bir görünüm

1947 ilkbaharının yıldızı olan Dior New Look’un dört renkli kültü yeniden yaratıldı ve Dior 5 Coulers paleti ortaya çıktı. Royal Kaki, Rose Porcelaine, Grège ve Bleu de Paris renkleri,

2012’nin yenilenen renkleri, bakışların derinliğini arttırır.

Royal Kaki: Yeşil ve sarı karışımı, görkemli bir gece elbisesi izlenimiyle, Christian Dior tarafından taçlandırılan ilk renkti. Ve şimdi altın ve inci tonlarıyla yeniden yorumlandı.

Rose Porcelaine: Christian Dior için renklerin en tatlısıydı. Çocukluk anıları içinde en gözde renkti. Onun tazeliği zarif ve masum pastel mor tonlar ile vurgulanmıştı.

Grège: Dior’un 1947 yılında sunduğu beyaz, kahverengi ve bej renkleri her koleksiyonda kullandı. 1951 yılında, “Terre de France” adını verdikleri kahverengi tonu ortaya çıktı.

5 Couleurs paletin kalbinde yer alan bu ton, kadınların çıplak güzelliğini ortaya çıkarıyor, ışık ile gözleri okşuyor ve sıcak tonlar ile hatlarını daha da belirginleştiriyor.

Bleu de Paris: Marie-Antoinette’in Versailles mavisine övgü niteliğindeki bu renk, Paris’in şıklığı ile bezenip yeniden yorumlanarak ortaya çıkan bir ton.

Renklerle vurgulanan ışık ve gölge oyunları. 5 Couleurs paletin kalbinde yer alan tüm bu efsanevi tonlar, saten, mat ya da pırıltılı dokunuşlarla büyüleyici bir etki yaratıyor. Işığın kullanılması ile renklerin ahengi her palette yeni mucizeler yaratır, nefes keser ve yepyeni görünümler kazandırır.

Gece mavisi kutusunda sunulan 5 Couleurs palet, Haute Couture dünyasının değerli dokusundan aldığı ilhamla muhteşem sonuçlar yaratır.

Yüksek konsantrasyonlu mikronize pigmentler muhteşem renkler oluşturur, böylece sayısız varyasyonlarla sayısız farklı makyaj tonuna sahip olabilirsiniz.

Göz alıcı renkler, nefes kesici bir görünüm ve sayısız varyasyon için artık ihtiyacınız olan tek şey; New Look 5 Couleurs palet.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

174 comments