Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

KIŞA KEYİFLE MERHABA DEYİN

Grand Hyatt Istanbul’un sağlık ve spor merkezi, 1000 m2’lik  bir alanda faaliyet gösteren yeni merkez, tam teçhizatlı ekipmanlarla zenginleştirilmiş fitness stüdyosu, yoga ve pilates için tasarlanmış  egzersiz odası, masaj, yüz bakımı, vücut bakımı ve özel bakımları sunan 4 ayrı terapi odasıyla fark yaratıyor. 

Gaia Spa & Fitness Centre, yüzyıllık Roma ve Osmanlı banyolarının mirasını 21. yy şehir “spa”sı kavramıyla bütünleştirerek misafirlerine sunuyor. Doğu ve Batı’nın, eski ve yeninin kendi içindeki zıtlığını lüks bir ihtişamla harmanlayan GAIA SPA, kıtaların kesiştiği verimli toprakların bereketini ve yüzyıllar

GAIA SPA, Doğu ve Batı’nın sunduğu rahatlatıcı ve enerji veren masaj terapileri ile, zarif, modern spa terapileri ve otantik Türk ritüellerini birleştirerek eşsiz bir spa deneyimi yaratıyor. Gerçek Türk mirasını simgeleyen yüksek kalitede organik ürünlerle, Toprak Ana’nın sunduğu doğal tedavi yöntemlerini uyguluyor. Akdeniz Bölgesi’ni yansıtan doğal özleri ve kokuları keşfedin. Osmanlı İmparatorluğu’nu çağrıştıran eşsiz gül ve yasemin esanslarının sizi sarmasına izin verin. GAIA SPA, sizi, günümüzden geçmişe, huzur ve sağlık dolu bir yolculuğa davet ediyor.

 Özel Terapi Odaları

Özel terapi odaları çağdaş mimariye uygun bütünsel bir şekilde tasarlandı. “Sadece kendinize ait kaliteli vakit” geçirmeye yönelik, zerafet ve dinginlik dolu bir ambiyans yaratıldı. Tüm odalar tek kişilik masaj yatağı ve uygulama sonrası için özel duşun yanında, farklı renklerde ışıklandırma ve özel müzik sistemiyle zenginleştirildi.

Terapiler

Özel tasarlanmış terapi odalarında, sıcak taş masajı, yüz ve dekolte masajı, isveç masajı, derin doku masajı gibi seçeneklerin yanı sıra antioksidan yüz bakımı, aktif arındırma, derin nemlendirme anti-aging cilt bakımları seçeneklerden sadece bazıları. Sadece erkekler için tasarlanmış olan Gaia Man menüsü jetlag masajı ve özel yüz bakımı ile farklılık yaratıyor.

Rahatlama Alanı

Rahatlama alanı misafirlerimizin uygulama öncesi ve sonrası dinlenmeleri için ideal bir alan. Terapistler uygulama için misafirlerimiz buradan terapi odasına eşlik etmekte. Uygulama sonunda  rahatlama alanında ikram edilen bitkisel çaylar ise canlanma sağlıyor.

Hamam :

Geleneksel hamam kavramı modern spa ile bütünleşirken muhteşem beyaz mermer döşemeleri, yüksek tavanı ve ortada yer alan göbek taşı ile misafirlere geleneksel türk banyosu ve kesesini sunuyor. Hamam, masaj, yüz bakımı, kesenin oluşturduğu bütünsel bir ritüelin parçası. 

Buhar Odası:

Soyunma odalarında yer alan Buhar Odası yüksek basınç ve ısı ile gözenekleri açmaya ve vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktadır. İsveç masajını takip eden bir Buhar Odası seansı bambaşka bir anlam kazanacaktır.

Fitness Stüdyosu

En modern teknoloji ile donatılmış egzersiz makinalarıyla zenginleştirilmiş fitness stüdyosu misafirlerimiz için ruhsal ve bedensel güçlenme sağlıyor. Tamamlayıcı Yoga ve Pilates stüdyosunda ise yağmur ormanlarını andıran camlar ve yer minderleri dikkat çekiyor. 

Soyunma Odaları:

Aromatik sauna, buhar odası, buz çeşmesi, rahatlama alanları, duşlar, değişme alanları ve dolaplardan oluşan alan rahat kullanım için tasarlanmış ve şık olduğu kadar modern bir şekilde döşenmiştir.

Havuz ve Gizli Bahçe:

Feng Shui’ye göre tasarlanmış bahçenin içinde yer alan turkuaz renkli havuz yaz ayları için şehrin ortasında bir vahayı andırıyor. Ayrıca sportif ruhlu misafirlerimiz için ışıklandırılmış tenis kortu yıl boyunca hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için:

Gaia Spa & Fitness Centre, Grand Hyatt Istanbul

Telefon: 0 212 368 1148

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

10 comments