Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

LA PRAIRIE ANTI-AGING ANTI-WRINKLE EYE LINE FILLER

Göz çevresi, cildin genel durumumunun göstergesi olduğu için çok önemli olduğunu kimse görmezden gelemez. Yaşlanmanın ilk belirtileri olan – kırışıklıklar, ince çizgiler, şişkinlik ve sarkmış bir cilt – ilk bu bölgede ortaya çıkar. Bu belirtilerin nasıl oluştuklarına dair kesin bilgilere – cildin destek dokularının aşamalı olarak düzensizleşmesi –  sahip olan La Prairie, daha önce hiç yaratılmamış ve iğneyle yapılan dolgu işlemlerine alternatif bir göz çevresi bakım ürünü yarattı. 

Anti-Aging Serisine yeni eklenen Anti-Wrinkle Eye Line Filler, göz çevresine anında dolgunluk ve sıkılık etkisi sağlamakla birlikte çok yönlü engelleyiciler sayesinde mikro stressi engellemeye yardımcı olan ve göz çevresindeki nazik cildi yoğun bir şekilde nemlendiren Anti-Aging Eye Cream SPF 15’in ardından uygulanabilecek muhteşem bir cilt-mükemmeleştirici üründür.


ANTI-AGING ANTI-WRINKLE EYE LINE FILLER DOLGUNLAŞTIRIR VE YENİDEN YAPILANDIRIR

Bu düzenleyici bakım ürünü, uygulandığı anda, içeriğindeki ışığı yansıtıcı polymethylmethacrylate ve silikonlar sayesinde kırışıklık ve ince çizgilerin görünümlerini en aza indirirken yaşla birlikte ortaya çıkan sorunları çözmeye yardımcı olur.

 

  • Çizgileri ve kırışıklıkları doldurup pürüzsüzleştirerek cildi dolgunlaştırır. Hindistan’da yetişen bir ağaçtan elde edilen ve agresif olmayan öz, kırışıklık ve çizgi olan bölgelerdeki adiposit (yağ) depolanmasını arttırarak, bu bölgelerdeki dokuların yoğunluklarını arttırmaya ve böylece daha pürüzsüz bir cilt yaratmaya yardımcı olur. Yeni “vektörize” teknoloji, enjeksiyon benzeri mekanizması, sayesinde anında ve yoğun bir etki sağlamaya yardımcı olur.

 

  • Cildin temel yapısını güçlendirerek, yeniden yapılandırır ve yeniler. Üç etkili peptid bileşimi, cildi kolajenleri tehditedenenzimlere karşı korumaya ve kolajenlerin en iyi seviyede kalmasına yardımcı olur. Etkisi, Spilanthes Acmella çiçeğinin güçlü özü ile geliştirilerek, cildin doğal sıkılaştırma sürecini active eder. 

 

  • Cildin genel yapısını ve rengini geliştirir. Tahiti’nin tuzlu göllerinden elde edilen Kopara Ekosistem Bileşimi, cildin yenilenme sürecini destekleyen ve daha pürüzsüz ve ışıltılı olmasına yardımcı olan temel mineraller açısından zengindir. Yeast Ferment, hücrelerin daha fazla oksijen almasına ve  cildin nem seviyesini fazlalaştırarak cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur. 

 

Ek olarak Akai özü, MagnolIa Officinalis Bark (Çin’e özgü bir manolya türü) özü ve E vitamini asetatı birlikte çalışarak serbest radikallerin zararlarını önlemeye yardımcı olurlar. La Prairie’nin eşsiz Hücresel Bileşimi, cildin doğal yenilenme sürecini canlandırırmak ve cilde gereken nemi ve besinleri sağlamaya yardımcı olmak konusunda önemli bir rol oynar.

 

ANTI-AGING ANTI-WRINKLE EYE LINE FILLER

Teknoloji:

 

Dolgunlaştırır

Commiphora Mukul                                        Çizgileri doldurur, kırışıklık ve çizgi olan bölgelerdeki adiposit (yağ) depolanmasını arttırarak,bu bölgelerdeki dokuların yoğunluklarını arttırmaya yardımcı olur.

(Hindistanda yetişen bir ağacın özü)                Vektorize teknoloji “iğne benzeri”mekanizması sayesinde içeriklerin daha çabuk emilmesini sağlar.

 

Polymethylmethacrylate ve                            Işığın kırılmasını sağlayarak, çizgi ve  

Çeşitli Silikonlar                                             kırışıklıkların flu görünmesini sağlar

 

 

Yeniden Yapılandırır

Üç etkili  Peptide Bileşimi                              Olgun cildin kolajen seviyesini onarmaya, (Tripeptide-1, Tripeptide-10 Citrulline,                     Kolajen I, Kolajen III ve Kolajen IV

Buğday ve SoyaProteinleri)                             üretimini arttırmaya yardımcı olur

Kolajenleri organize ederek, daha düzenli olmalarını sağlayarak, güçlü ve dayanıklı olmalarını ve cildin daha esnek olmasını sağlar.

Cildi, kolajenleri yokedenenzim olan matrix metalloproteinases karşı korur.

 

Spilanthes Acmella Çiçek Özü                         Cildi sıkılaştırır ve çizgilerin görünümlerini en aza indirirken cildin doğal sıkılaştırma özelliklerini güçlendirir.

 

Palmitoyl Glycine                                            Ciltteki kronik stresin etkilerini en aza indirmeye, hücresel metabolizmayı ve kolajen sentezini geliştirmeye yardımcı olur.

 

Nemlendirir

Tahiti’nin tuzlu göllerinden elde edilen                       Potasyum, sodium, magnezyum ve

Vibrio Exopolysaccharide                              kalsiyum gibi temel mineraller açısından

(Kopara Ecosystem)                                      zengin bir kaynaktır ve cildin yenilenme

                                                                        sürecini destekler, daha pürüzsüz ve ışıltılı olmasına yardımcı olur.

 

Saccharomyces Lysate Özü                             Nem seviyesini arttırarak cildi içeriden

Oksijen,                                                           nemlendirmeye, hyaluronik asit üretimini  

(Mayalanmış Maya)                                         sağlayarak cildin koruma tabakalarını onarmaya yardımcı olur.

 

Korur

Euterpe Oleracea Meyve Özü                         Anti-oxidan etkisi vardır.

(Acai Özü),  Oleracea,

Magnolia Officinalis Bark Özü,

Tocopheryl Acetate (E Vitaminiasetatı)

 

Eşsiz Hücresel Bileşim                                     Cildin doğal yenilenme sürecini harekete geçirmeye yardımcı olurken cildi nemlendirmeye, enerji vermeye ve en iyi çalışma ortamını yaratabilmek için cilde gereken besinleri sağlamaya yardımcı olur.

 

Kullanım şekli:

Normalde kullandığınız göz çevresi bakım ürünü ile başlayın. Tamamen emilmesini bekleyin ve Anti-Aging Anti-Wrinkle Eye Line Filler’i direk olarak göz çevresindeki kırışık bölgeye tamamen emilene kadar parmak uçlarınızla hafifçe vurarak uygulayın.Sabahveya akşam kullanabilirsiniz. Gün içerisinde tek bir kullanım yeterlidir ancak istenirse ürün tekrar uygulanabilir.

 

Ürün tanıtımı:

 

Paketleme:                               Parlak gümüş rengi kapak ve silindir şeklinde plastik gümüş rengi şişe üzerinde mat gümüş rengi şerit.

 

 

FİYATI: 235

 

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

603 comments