Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

LACOSTE FOR WOMEN

Saf beyaz pamuğun ciltte duyusallık hissi yeni Lacoste for women parfümünde hissedilmektedir.

Modern, ikonik ve nefes kesici şekilde yalın Lacoste,  Eau De Lacoste’un pazara verilişini kutlamaktadır,  markanın yeni kadın parfümü kalıcı bir efsanenin canlı ve duyusal ruhunu yansıtır.

Parfüm

Gözde markanın ikonik özelliklerini öne çıkaran bir parfüm  yaratırken P&G Tasarım Ekibinin duyusal deneyimleriyle yönlendirilir. P&G Prestige Global Marketing Direktörü Antoine Delgrange “EAU DE LACOSTE markanın evrenselliği gayet açıktır: ikonik timsah, pike pamuklu kumaş ve klasik moda etiket baskısı” diye söyler.  Ayrıca “yalın moda tasarım filozofisini feminen ve güzel duyusal bir deneyime dönüştürmeyi düşündük”. Sonuç olarak parfüm, saf beyaz pamuğun cilt üzerindeki refreş etkisinin yalın lüksünü sağlar. 

Pamuğun çıtır, temiz doğasını oluşturmak için bir beyaz çiçek buketi freş, kumaşın serinletici okşaması ve saflık hissi beyazla sembolize edilir. Yumuşak duyusallık hissi kremsi balsam tonların rezonant baza ilavesiyle yönlendirilir. EAU DE LACOSTE zaman içinde üst notalardan alt notalara düzgün geçişli klasik bir parfüm yapısında tasarlanmış fakat geleneksel içerikler üzerine modern içeriklerin eklenmesiyle daha hafif bir parfüm profili oluşturulmuştur.  EAU DE LACOSTE, beyaz ananas, mandalina ve İtalya’nın Calabria bölgesinin bergamotunun meyvemsi notalarıyla ferahlatıcı püskürtmelerini sağlar.   LACOSTE markasının can alıcı noktasını oluşturan saflığı öne çıkarma, zarif, portakal çiçeği, yasemin beyaz çiçekleri  nefis, saf ve doğal feminenlik için ananas çiçeğinin dokusal kalitesiyle dokunmuştur. Kremsi ve arzulu duyusallık bazda kalırken, sandal ağacı rezonantı ve vanilya vetiver ve Peru balsamı ile sarmalanır. Antoine Delgrange: “Bir parfüm hakkında tümüyle sofistike edilmiş basit ve mütevazi bir formül vardır”.

Şişe

Sadelik arzusu EAU DE LACOSTE’un özel yuvarlak flakon seçimiyle hemen fark edilmektedir. LACOSTE’un bu akıllı ve çağdaş çevirisi LACOSTE Tasarım Direktörü Christophe Pillet’in çalışmasıdır.  Son derece saf ve modern, mükemmel cam küre, şeffaftan beyaza doğru renkle derecenlendirilmiş ve pike kumaşlı kapakla tamamlanmıştır.  Şişenin boynu etrafında ipeksi pamuk ipe bağlanan timsah kabartma sarılmış. Christophe Pillet: “ LACOSTE’un gücüyle: timsah, pike kumaşla dokunan pamuklu hep doğal malzemelerin bir araya gelmiş”. Ustalıklı ve feminen detaylar – metalik logo bakırımsı altın kahverengisi şeklinde flakon üzerine gölgelendirilmiş, timsahın zerafeti, pike kumaş kapağın dokuma kalitesi ve şişenin mükemmel yuvarlaklığı bir mücevher parçası gibi arzu edilebilir bir görünümdedir.

 

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

40 comments