Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

MAX FACTOR’ÜN YEPYENİ FONDÖTENİ: SECOND SKİN İLE DOĞAL BİR GÖRÜNÜM!

Max Factor’ün, yeni fondöteni Second Skin, formülü sayesinde sıradan fondötenlere göre ciltle daha iyi uyum sağlıyor. Mükemmel kapatıcılığı doğal görünümle birleştiren ‘Max Factor Second Skin Fondöten’ ile cildiniz, sanki kendi cildiniz gibi! ‘Max Factor Second Skin Fondöten’, fotoğraflarında doğallığı tercih eden, Merve Hasman Özbaş’ın da son projesi ‘Hayat Senin Sahnen’ sergisine de ilham kaynağı oldu.

Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün, ciltten esinlenerek geliştirdiği yeni su bazlı fondöteni ‘Max Factor Second Skin Fondöten’, formülü sayesinde sıradan fondötenlere göre ciltle daha iyi uyum sağlıyor. Cildinizde, mükemmel kapatıcılık sağlayan ‘Second Skin Fondöten’ cilt tonuna uyum sağlamanın da ötesine geçiyor ve yeni pigment teknolojisi sayesinde daha sağlıklı bir cilt tonuna daha yakın tonlar elde etmeye yardımcı oluyor. Sıradan fondötenlere göre daha hafif yapısıyla cilde daha kolay uygulanan ‘Second Skin Fondöten’ ile artık fondöteniniz değil, doğal görünümlü cildiniz övgü alacak. Makyaj uzmanlarından sonra fotoğraf sanatçılarının da tercihi
‘Max Factor Second Skin fondöten’!

Sahne arkası, fotoğraf sanatçısı Merve Hasman Özbaş’ın son projesine ilham kaynağı oldu ve Merve Hasman Özbaş’ın ‘Hayat Senin Sahnen’ sergisi, Max Factor’ün yeni ürünü ‘Second Skin’ fondöten ile hayat buldu. Merve Hasman Özbaş; kadınların doğal güzelliğini, hayat sahnesinde ve sahne arkasındaki duygularını yansıtmaya çalıştım diyor ve şöyle devam ediyor:

‘Hayat hepimiz için bir sahne aslında ve biz de o sahneye her gün hazırlanan oyuncular… Sahne arkası ise her güne hazırlanışımıza tanık olur. Bazen bir sevgili rolünde yer alırız sahnede, bazen bir eş, bir iş kadını, bir evlat, bazen de gerçek bir dost. Ben de bu sahne arkasına tanıklık etmek istedim, birbirinden güzel kadınların kendi sahnelerine hazırlanışını fotoğraflarımda yansıttım. Fotoğraf karelerinde doğallığı yakalamak benim için çok önemliydi. Bu noktada yollarımız Max Factor ile kesişti. Makyaj her kadın için vazgeçilmez, sanki kendi cildimiz gibi doğal görünüm sağlayanı ise fotoğrafçılar için ayrı  bir anlam taşıyor. Kadınların doğal görünümünden ödün vermeyen yeni fondöteni ‘Max Factor Second Skin’i bu projede tercih ettim. Ürünü ilk kullanan şanslı kişilerden biriyim. Çekimler sırasında hepimiz performansından etkilendik. Mükemmel kapatıcılığı ve doğal görünümü bir arada sağlıyor, ek bir müdahaleye ihtiyaç kalmıyor. Eminim kısa sürede hem fotoğraf sanatçılarının hem de hayat sahnesinde doğallığı tercih eden kadınların gözdesi olacak. ‘

Merve Hasman Özbaş, ‘Hayat Senin Sahnen’ projesi için; ünlü simalardan; Alanda Bezmen, Berrak Güvem, Ester Candemir, İclal Aydın, İdil Atakol, Lalin Akalan, Melisa Eliyeşil, Merve Başeğmez, Mina Hasman, Mine Kalpakçıoğlu, Nergis Kurtuluş, Sera Baygın, Suzan Polat, Suzin Akalan ve Şebnem Çapa’nın, kendi sahnelerine hazırlanışlarını objektifine yansıttı.
Max Factor Second Skin Fondöten’in toplam 4 renk seçeneği bulunuyor.

Fiyatı: 49.90 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

26 comments