Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

NARS’LA MUHTEŞEM YAZ MAKYAJI

Yaz sıcak toprak tonları ile ışıltıları bir araya getiriyor. Gözler buzlu şeftali ve mat kayısı ya da orkide ve mavi ile ışıldıyor. Dudaklar zarif bej-pembe tonlarında ya da mat çilek kırmızısı… Deniz kabuğu pembesi tırnaklar, sofistike ve sıcak görünümü tamamlıyor, unutulmaz kılıyor…

Moda ve güzellik her zaman el ele ilerliyor.  Şimdi bu ellerin modayla eşleşen yeni bir oje koleksiyonu var. Thakoon  NARS Oje Koleksiyonu, NARS’ın moda tasarımcısı bir marka ile oje kategorisindeki ilk işbirliği.  New York Fashion Week’te zaten birlikte işlere imza atan, NARS’ın kurucusu ve kreatif direktörü François Nars, Thakoon Panichgul ile birlikte limited-edition ve 6 renkten oluşan bu koleksiyonu geliştirmiştir. Renk skalasını oluştururken, Thakoon Hint baharat pazarında bulunan canlı renklerden ilham almıştır. Son derece doymuş ve canlı renkler, opak bitişi ile bahar için mükemmel. Formulü uzun süre kalıcı, soyulmaz iken, tırnaklara zarar veren toluene, formaldehit ve DBP içermiyor. 2004 yılında ilk koleksiyonu ile, Tayland’ta kurulan, Nebraska’da büyüyen marka, kıyafetlerini, Jessica Alba, Marion Cotillard, Rachel Bilson, and First Lady Michelle Obama gibi şık ve modern kadınlar için tasarlamıştır. Thakoon 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda defile makyajlarını gerçekleştiren NARS ile işbirliği bu koleksiyona ilham kaynağı olmuştur.

 

Tonlar:

Anardana – Azalea pink

Ratin Jot – Orchid purple

Amchoor – Bright yellow

Kutki – Powder blue

Koliary – Cyan blue

Lal Mirchi – Mandarin red

 

NARS 2012 Summer Koleksiyonu’nun ilhamı nedir?

Toprak tonlarını ve ışıltıları keşfetmeye çok meraklıyım. Farklı renkler ve dokular arasındaki ilişki, kayısı, buzlu şeftaliyi gümüş gölgeler ile birleştiren Ramatuelle Trio Eyeshadow’u oluşturdu.  Taze bir görünüm sağlamasının yanı sıra, bu üçlü far paleti gerçekten şık ve çok yönlü bir yaz paleti oldu.

Bu koleksiyonun beklenmeyen yönü nedir?

Bence, ilk bakışta, orkide mavi, çilek kırmızısı ve deniz kabuğu pembesinin kombinasyonu oldukça narin ve masum görünüyor, ancak bizim bu renkleri kombinasyon şeklimiz daha eğlenceli ve sıradışı bir sonuç ortaya çıkardı.

Bu sezonun olmazsa olmaz ürünleri nelerdir?

Ramatuelle Trio Eyeshadow ve Never Say Never Velvet Matte Lip Pencil diyebilirim. Lila gül rengi bronz tende mükemmel görünüyor ve mat sonuç gözlerdeki ışıltı ve parlak ten ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Ayrıca ben Trouville Nail Polish’i de çok seviyorum, çünkü deniz kabuğu pembesi rengi ile çok eğlenceli bir yaz aksesuarı.

Summer 2012 koleksiyonunun yüzü olan Ginta, yaz modunu nasıl temsil ediyor?

Koleksiyonun renkleri ile Ginta, taze ve genç bir kızdan, güçlü ve sofistike bir kadın haline geliyor.

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments