Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

REN SKİNCARE İLE GÖZ ÇEVRENİZDE BAHAR TAZELİĞİ…

Dünyaca ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Skincare tarafından geliştirilen ‘Active 7 Radiant Eye Gel’in özel formülü  ile göz çevreniz canlanıp aydınlanırken cildiniz bahar ışıltısı ile buluşuyor…

Dünyada birçok tanınmış ismin vazgeçilmezi haline gelen ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Skincare tarafından geliştirilen ‘Active 7 Radiant Eye Gel’, hassas olan göz çevresini canlandırıp aydınlatırken, şişlik ve morluklarla savaşıyor. Rahatlatan ve serinleten etkisiyle yorgunluğun izlerini hafifletirken, cildin daha taze ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Cilt dostu olmayan maddelerden arındırılmış ‘temiz’ ürünlere sahip REN  Skincare tarafından geliştirilen ‘Active 7 Radiant Eye Gel’ içeriğinde bulunan P vitamini ile göz çevresindeki kılcal damarları koruyup sağlamlaştırırken, Arnika özünden elde edilen antioksidan içeriği sayesinde  gözaltındaki şişlik ve morluklarla mücadele ediyor. Formülünde yer alan Tyrosinase Inhibitor özelliği ise, güneş ışığına maruz kalındığında aktif hale gelen tirozinaz enzimini kontrol atında tutarak  koyu renkli halkaların görünümünü, göz çevresindeki kızarıklık ve renk değişikliklerini engellemeye yardımcı oluyor.

Cilde oksijen kazandırırken, aynı zamanda tazeleyen ‘Active 7 Radiant Eye Gel’, göz hatlarını sıkılaştırmaya yardımcı olurken özel içeriği sayesinde göz çevresinde uzun süreli nemlendirme ve bakım sağlıyor, ayrıca makyaj uygulamasını da kolaylaştırıyor.Tüm cilt tipleri için uygun olan ‘Active 7 Radiant Eye Gel’  göz bölgesindeki koyu halkalar, renk solukluğunun hafifletilmesi, yorgun ve kanlanmış gözler için etkili olan  formülü ve  buzdolabında bekletildiğinde cilde ekstra serinlik sağlayan özelliği ile  gündüz ve gece kullanımı için ideal. REN Skincare ‘Active 7 Radiant Eye Gel’ ürününe yetkili eczanelerden ulaşmak mümkün. REN Skincare ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için www.renskincare.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatı 98 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

64 comments