Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİNİZ SAÇINIZA İYİ BAKIYOR MU?

Kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan Keratin proteini ilk defa Philips tarafından bir saç düzleştiriciye entegre edildi! Philips ProCare Keratin sayesinde artık saçlar sağlıkla parlayacak!

Philips’in 2011 yılında Türk tüketicilerine özel olarak gerçekleştirdiği, “Saç Şekillendirici Kullanım Alışkanlıkları ve Davranışları” araştırması, oldukça ilginç sonuçlar ortaya koyuyor. Elektrikli saç bakım ürünlerinin kullanım sıklığından, kuaföre ne kadar bütçe ayırdığımıza kadar birçok ilginç veriyi içeren araştırma, güzellik ve bakım dünyası açısından ilgi çekici. Bayanların saçlarının sağlığına özen gösteren, saçlarını mükemmel düzleştiren aynı zamanda parlak görünmesini sağlayan bir ürüne ihtiyaçları var! Çözüm noktasında “Philips” imzası var.

Saç bakım ürünlerinin lider ve yenilikçi markası Philips, Türk kadınlarının saç bakımı konusundaki alışkanlıklarını ilginç bir araştırmayla mercek altına aldı. Kuaföre gitmekten çok evde bakım yapmayı tercih eden Türk kadınları, çareyi elektrikli saç bakım ürünlerinde buluyor. Saç şekillendiricileri evlerinde kullanmayan bayanlar ya bu ürünlerin saçlarına zarar verebileceğinden korkuyor ya da nasıl kullanılacağını bilmiyorlar. Philips’in bu alanda sunduğu çözüm ise kaygıları gidermeyi başarıyor.

Philips’in saç doktorları ve saç stilistleri ile birlikte geliştirdiği yeni saç düzleştiricisi ProCare Keratin – HP8361, sahip olduğu yenilikçi özelliklerle, saç bakımına ve sağlığına önem verenler için benzersiz bir seçenek. Elektrikli saç bakım ürünleriyle ilgili tüm kaygılara aynı anda son vermeyi başaran Philips, saçın temel yapıtaşlarından “keratin”i, HP8361 saç düzleştiricinin seramik plakalarına ekleyerek bir ilke imza atıyor.

ProCare Keratin HP8361’de yer alan “Keratinli Seramik Plakalar”, saça şekil verirken aynı zamanda sağlıklı ve parlak olmasını sağlıyor. Saçtaki negatif yüklü iyonları nötr hale getirerek saçın elektriklenmesini önleyen ve parlak görünmesini sağlayan “İyonik Bakım” özelliği de HP8361’in önemli avantajlarından biri. Cihazın bir diğer önemli özelliği olan Sonik Titreşim ise saçları plaka üzerinde eşit olarak dağıtıyor. Böylelikle saçlar zarar görmeden, çok daha kısa sürede şekil alabiliyor.

EHD+ eşit ısı dağılımı teknolojisiyle plakanın tüm alanlarının aynı derecede ısınmasını sağlayan yeni ProCare, yüzde 20 daha uzun olan plaka boyutlarıyla, işlem süresini kısaltıyor. 230 derecelik profesyonel ısı seviyesi, 15 saniye içinde kullanıma hazır hale gelme, otomatik kapanma, sıcağa dayanıklı özel dizayn saklama çantası ve 2,5 m’lik uzun kablo boyu, Procare Keratin HP8361’i tercih etmeniz için öne çıkan diğer özellikler.

Fiyatı – 169,90 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

2 comments