Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

ŞEKER HAMURSUZ DÜĞÜN PASTASI

İki Asırlık lezzet geleneği ile Fırın ve Butik Pasta sanatının en önemli markalarından Beyaz Fırın, düğün pastalarına yepyeni bir lezzet daha kattı. Şeker hamurlu özel tasarım düğün ve kutlama pastalarına, “Şeker Hamursuz Butik Pastaları” ekleyen Beyaz Fırın,
bir ilk’e daha imza attı.
Şeker hamuru kullanmadan yaratılan pastaların içi, isteğe göre mevsim meyveli, çikolatalı ve krokanlı olarak hazırlanabiliyor. Beyaz Fırın’ın, “Cupcakelerden ve Porsiyon Makaronlardan” oluşan romantik pastaları ise farklı düğün ve kutlama konseptleri için çok şık, lezzetli ve iddialı.
Beyaz Fırın’ın, milföy hamurundan yapılan düğün pastaları ise hafif lezzetler arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Milföy hamurundan yapılan pastaları tercihe göre dışı bitter, beyaz çikolata veya meyveli soslarla kaplanabiliyor.

Beyaz Fırın’ın, farklı düğün ve kutlama konsepti tercih edenlere sunduğu bir başka özel düğün-kutlama pastası ise Cupcake’lerden ve porsiyon Makaron’lardan oluşan “Romantik” pastaları. Görüntüsü ile çok şık bir sunumu olan bu pastaları, oldukça da lezzetli.

Beyaz Fırın’ın, düğün heyecanı içerisinde ki çiftlere sürprizleri ve seçenekleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Daha hafif lezzetleri tercih edenler içinse Beyaz Fırın; milföy hamurundan yapılan pastalar sunuyor. Dışı tercihe göre bitter, beyaz çikolata veya meyveli soslarla kaplanabilen bu özel pasta; düğün, nişan, doğum günü v.b. her türlü kutlama için şıklığıyla da göz kamaştırıyor.

Beyaz Fırın, düğün ve kutlama pastalarının süslemelerinde mevsim çiçekleri, taze meyveler, makaronlar, drajeler ve çikolata yaprakları kullanarak göze de hitap ediyor.
En güzel düğünler ve en mutlu kutlamalar için isterseniz Beyaz Fırın’ın birbirinden lezzetli Şeker Hamurlu Pastalarını, isterseniz çekici ve doğal Şeker Hamursuz Pastalarını veya  hem lezzeti hem görseli ile farklı bir alternatif olan Cupcake ve makaronlu pastalarını ya da hafif lezzeti, şık görünümü ile Milföy hamurlu pastalarını tercih ederek mükemmel bir düğün hatırasına imza atın.

www.beyazfirin.com.tr

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

935 comments