Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

TOO FACED’İN SONBAHAR KOLEKSİYONU İLE GÖZLER ÖN PLANDA!

Sadece Sephora’larda satışa sunulan Too Faced’in yeni sezon ürünleri, kadınların makyaj çantalarını ele geçireceğe benziyor. Bu sezon, göz makyajı denince akla ilk sıralarda Too Faced geliyor; farlardan paletlere, fırçalardan göz kalemlerine kadar pek çok alternatif kadınların beğenisine sunuluyor.

1/ Too Faced Eye Do It All Far Fırçası Seti

 

Too Faced’in olmazsa olmaz Teddy Bear tüyünden yapılan ultra yumuşak ve aynı zamanda şık far fırçaları; sonsuz bir göz makyajı için çantaların favorisi olacağa benziyor. Her türlü göz makyajı için yumuşacık bir çözüm sunan fırça seti, makyaja yeni başlayanların da profesyonel makyaj uzmanlarının da tercihi oluyor.

Fiyatı: 100 TL

2/ Too Faced Exotic Color Intense Eye Shadow Far

 

Dinamik renkleri, baştan çıkarıcı ipeksi dokusu ve yoğun pigmentli özel formülüyle  Too Faced farlar; makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Too Faced’in favori ürünlerinden biri olan far, tek başına uygulanabildiği gibi birbirleri ile karıştırılarak sınırsız gölgelendirmelerde de kullanılabiliyor.

Fiyatı: 51 TL

3/ Too Faced Shadow Insurance Lemon Drop Kızarıklık Giderici Far Bazı

 

Too Faced’in meşhur Shadow Insurance far bazı, mükemmel limon sarısı tonu ile, kırmızılıkları ve renk farklılıklarını dengeliyor. Göz kapağında oluşan renk bozukluklarını düzeltirken, sürülen farı sabitliyor.

Fiyatı: 46 TL

4/ Too Faced Perfect Eyes Waterproof Eye Liner  Göz Kalemi

 

Too Faced’in suya dayanıklı, yumuşak dokuya sahip göz kalemleri 6 renk seçeneğiyle, kolay sürüş ve uzun süre dayanıklılık sunuyor. Sıvı eyeliner kadar kolay bir sürüş sunan kalem, 8 saate kadar akmadan bulaşmadan gözde kalma garantisi veriyor. Üstelik kalem arkasındaki süngeri ile dağıtarak gölgeleme yapabilirsiniz.

Fiyatı: 51TL

5/ Too Faced Smoky Eye Shadow Collection Dumanlı Göz Farı Kiti

 

Too Faced’in içerisinde 3 adet ‘Nasıl Uygulanmalı’ kartları ile far uygulama tekniklerini gösteren Smoky Eye far kiti, tek tek ya da karıştırılarak uygulanabilir 9 renk seçeneğini bir arada sunuyor. Zengin pigmentli far kiti, kolay uygulaması ve gölgelendirme seçenekleriyle makyaj masalarında yerini garantileyeceğe benziyor.

Fiyatı: 97 TL

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

1 comments