Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options
Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

YENİ YILIN HEYECANINI KIEHL’S HEDİYELERİ İLE PAYLAŞIN

Kenny Scharf Ve Kiehl’s Tüm Dünyadaki Yardıma İhtiyacı Olan Çocuklar İçin Birleşti

 

Kiehl’s 4. Geleneksel Creme De Corps Yeni Yıl Koleksiyonu için Scharf ile ortak bir projeye imza attı. Daha önceki Creme De Corps Yeni Yıl koleksiyonlarından 600.000 dolarlık bir bağış yapan Kiehl’s, bu koleksiyon ile dünyanın her yerinden 40’dan fazla kuruluşu destekleyerek, bu özel tasarımlı serinin gelirinin %100’ünü bağışlayacak.

 

Kenny Scharf -Efsanevi Pop-Sürrealist Ressam

 

Resimleri, performansı, popüler komedi unsurlarını hatırlatan incelikli bir üslubu ile bilinen Kenny Scharf, pop-sürrealizmin yaşayan efsanelerinden biri. Scharf, 1980’lerin başında Andy Warhol, Jean-Michel Basquiat ve Keith Haring ile New York’un eksantrik sanat sahnesi East Village’da ünleniyor. Scharf elit ressam grubuna karşı tek başına, ünlü bina cephelerine yaptığı resimlerle anında fark edilen işler üretmeye; mizahi pop estetiği ile dünya çapında tanınmaya devam ediyor. Scharf’ın eserleri bulunduğu bölgeye bakmaksızın toplumsal, ulaşılabilir ve göz kamaştırıcı nitelikte.

 

Scharf’ın Son Eseri – Kiehl’s Creme De Corps

 

Scharf’ın en yeni, sıradışı işi Kiehl’s 4. Geleneksel Sınırlı Sayıdaki Creme de Corps Yeni Yıl Koleksiyonu; sanatçının canlı renklerdeki çalışması Globo Mundo’dan esinlenen bir başyapıt. Scharf, Kiehl’s için uyarladığı Globo Mundo’yu “ Bu çalışmada, tüm dünyadaki Kiehl’s hayranlarından ve onların toplum yararına yaptığı sosyal sorumluluk projelerinden ilham aldım.” şeklinde açıklıyor.

 

Sınırlı sayıdaki Kenny Scharf tasarımlı Creme De Corps Koleksiyonu içerisinde şunlar bulunuyor:

Creme De Corps (Klasik Formül):

Kiehl’sin en kült formüllerinden biri olarak bilinir. Zenginleştirilmiş, besleyici vücut bakımı Beta-Karoten, Skualan ve besleyici yağlar ile formüle edilmiştir. Kuru ciltler için idealdir. Cildi yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Klasik formülünde bir değişiklik yapılmamıştır ve müşterilerin en beğendiği ürünlerin başındadır.

(75 ml, 28 TL / 250 ml, 86 TL / 500 ml, 142 TL)

Klasik Creme De Corps 500ml, Scharf’ın tasarımıyla ilk defa ürünü tamamen saracak şekilde dizayn edilmiştir.

Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter:

Hafif bir dokusu vardır, 24 saat nemlendirme sağlamaya yardımcı olur ve güzel bir koku bırakır. Cildi yenilemek, korumak ve yumuşatmak için anında nüfuz etmek üzere geliştirilmiştir. Yoğun nemlendirme için hızlıca emilir ve yumuşak, aydınlık bir cilt sağlamaya yardımcı olarak, çekici bir koku bırakır. Paraben ve silikon içermez.

(226 ml, 104 TL)

Please insert your Google Publisher ID and Ad unit ID into the theme options

Leave a Reply

619 comments